Polepy áut

Firemný automobil je najlacnejšou reklamnou plochou, ktorú by bolo škoda nevyužiť. Vaše vozidlá denne vidí množstvo ľudí, ktorí by Vaše služby veľmi radi využili. Podľa vašich potrieb a predstáv Vám vypracujeme grafický návrh – fotomontáž, vyrobíme nálepky a polepíme. Realizujeme nielen čiastočné polepy, ale aj plnofarebné alebo jednofarebné (zmena farby) celoplošné polepy vozidiel, tzv. Celopolepy. Na zmenu farby vozidla si môžete si vybrať z desiatok farieb, štandardných lesklých či matných, reflexných, metalízových a vyniknúť s vašim vozidlom na cestách (aj v kombinácií rôznych motívov) za oveľa prijateľnejšiu cenu ako je prelakovanie. Pri plnofarebných celopolepoch sa fantázii na grafiku medze nekladú. Celopolep Vám zaistí jednoznačnú pozíciu Esa na cestách.

Polepujeme všetky druhy vozidiel - osobné, úžitkové, nákladné, odťahovky, ťahače, návesy, prívesy, motocykle, cestné, vodné i snežné skútre, bicykle, lode, člny a prvky s nimi spojenými, ako sú napr. prilby, nadstavby, spojlere ... Máme niekoľko-ročné skúsenosti. Polepy sa realizujú z fólií so životnosťou 3, 5, 7 alebo 10 rokov. Poskytujeme 2 ročnú záruku spokojnosti a servis v prípade mechanického poškodenia (treťou osobou, pri nehode).

Ak nálepky či polep na Vašom vozidle neodzrkadľuje dobré meno a kvalitu Vašich služieb a potrebujete ich vymeniť za nové a aktuálne, neváhajte k nám prísť. Staré nálepky (polepy) vám vieme odstrániť najmodernejšou technológiou, ošetríme karosériu auta a hneď môžeme zrealizovať aj nový polep či celopolep.

Uvažujete nad polepom?

Dajte si spraviť cenovú ponuku <<
Niektoré z našich prác